• HP banner - Liquid Magnesium
  Magnesium každý třetí Čech trpí nedostatkem hořčíku
 • HP banner - Liquid Ferrum
  Liquid Ferrum nezpůsobuje zácpu
 • HP banner - Liquid Zincum Selenium
  Zinek a Selen dva základní kameny imunitního systému
 • HP banner - Liquid alkalic Mineral drops
  Mineral drops kapky pro celou rodinu
 • HP banner - Hypotonic concetrate Ionilyte
  IoniLyte lonťák našlapaný minerály
logo ioniLytePartneři
Sportovci V roce 2019 získali „kluci z fotky“ – Samuel Novák, Juraj Vrbík, Adam Vrbík, Dominik Dunár a Simon Gottstein - v kategoriích starší žáci a kadeti celkem 3 slovenské tituly (Týmová časovka na silnici- Dominik Dunár, Samuel Novák, Simon Gottstein a Juraj Vrbik, XC Eliminator- Juraj Vrbik, časovka do vrchu – Samuel Novák) a 7 dalších medailí z Mistrovství Slovenska. Tým se připravuje pod vedením bývalého slovenského reprezentanta Filipa Taragela.
www.biketeam.sk a www.instagram.com
MRI

I started to correspond with Peter in November of 2018. Our mineral company did not have a partner in the Czech Republic so I was curious how it would turn out. I was pleasantly surprised by Peter‘s intentions to produce products using our mineral concentrate as the base of his products. In December of 2018, I sent him our mineral concentrate produced by us with minerals harvested from the Great Salt Lake in Utah, USA. Now I have ordered one each of all the Minerals70 products so I can display them in the library next to my desk! 

Bob Blakely - Director of Sales & Marketing, Mineral Resources International

   
MUNI SPORT Masaryk University Faculty of Sports Studies Vývoj produktů byl konzultován s odborníkem na sportovní výživu, s Mgr. Michalem Kumstátem, Ph.D. z Fakulty sportovních studií, Masarykovy University Brně.
   
astina pharm

Zabývám se dlouhá léta vitamíny, minerály a doplňky stravy. U nás i ve světě jsem v tomto směru viděl ledacos. Na jedné straně mnoho produktů, které mají velký smysl pro udržení zdraví, na druhé straně plané sliby a nesmyslné kombinace přírodních látek. Byl jsem osloven majitelem společnosti OVONEX, zda bych se nepodílel svými znalostmi a zkušenostmi na vývoji nové produktové řady, tekutých minerálů „minerals70“. Velmi mě zaujala kombinace minerálního koncentrátu z jezera Salt lake, nazývaného „americkým Mrtvým mořem“, s chelátovými minerály, proto jsem se spoluprací souhlasil. Jsem si jistý, že produkty jsou bezpečnou a zároveň velmi účinnou formou doplnění minerálů, ať již pro sportovce nebo pro všechny, kteří minerály doplňovat potřebují.

RNDr. Vladimír Voda Ph.D.

   
WORLD ANTI-DOPING AGENCY

ANTI-DOPING
Produkty z řady minerals70 neobsahují látky uvedené v seznamu zakázaných látek, který vydává World Anti-Doping Agency.

www.wada-ama.org

 

 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x